ÜLDTINGIMUSED

8

 

1. KAUBA ÜLEANDMISE JA SAATMISE KORD

Toimetame kaupa kohale AINULT Eesti piires ettevõtte Itella SmartPOST OÜ (edaspidi Kuller) vahendusel.

Transpordi maksumus on 2.99€ alla kahekümne EUR ostu korral (TASUTA transport üle 20€ ostu puhul).

Tellimus võetakse töösse peale eduka makse kinnitust makse sooritamisel (kinnitab pank).

Hiljemalt ühe kuni kolme tööpäeva jooksul peale makse laekumist antakse toode/tooted üle Kuller ettevõttele.

Kohaletoimetamisaeg Eesti piires on tavatingimustes 1-3 tööpäeva

vastavalt Itella SmartPOST OÜ tarnegraafikule.

Kaubad toimetatakse kohale Teie valitud www.smartpost.ee pakiautomaati.

.

itella_orhidaalia_shade

.

orhidaalia_kuller_shade

.

2. MÜÜGITINGIMUSED

1.1. Müügitingimused kehtivad Orhidaalia OÜ internetipoe (www.biomill.ee) klientide (edaspidi Klient) ja Orhidaalia OÜ (edaspidi Müüja) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad internetipoe toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Orhidaalia OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. 

Nimetatud muudatusi kajastatakse www.biomill.ee veebilehel.

Arveldamine toimub eurodes (€) ja ümberarvestuse aluseks on Eesti Panga keskkurss.

3. HINNAD

2.1. Kõik Internetipoes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
2.2. Orhidaalia OÜ-l on õigus igal ajal muuta Internetipoes olevaid hindu.
2.3. Orhidaalia OÜ-l on õigus loobuda tellimuse täitmisest tehnilise vea/rikke olemasolul, mille tõttu on Internetipoes toote hind olnud ekslik või puudulik.

4. MAKSEVIISID

3.1. Kaardimakse internetis tavalise deebetkaardi või krediitkaardiga. Internetipoes on võimalik tasuda deebet- või krediitkaardimaksega internetis NETS Estonia vahendusel.
*Enamus Eestis välja antud deebetkaarte toetavad internetimakseid, küsimuste tekkimisel võta ühendust oma kaardi halduriga.

5. MÜÜGILEPINGU/MÜÜGITEINGU JÕUSTUMINE

4.1. Müügileping jõustub hetkest kui tellimus on sooritatud ja tasutud Orhidaalia OÜ.

6. TOOTED JA OSTU SOORITAMINE

5.1. Kuvatavad tooted on tavatingimustes laos olemas. Kuvatud toodete saadavus võib muutuda tehniliste probleemide tõttu lao või internetipoe programmides. Kauplusele jääb õigus tehtud tellimus tühistada ning raha tagasi maksta juhul kui toode või tooted pole saadaval.
5.2. Kui toode puudub laost, siis tellimust ei ole võimalik täita. Kui ost on sooritatud ja selgub laos, et toode on praak (või punktis 5.1 kirjeldatud juhul)  võtab Orhidaalia OÜ kasutajaga ühendust ja pakub välja võimaliku uue tarneaja, toote asendamise teise tootega või tühistab tellimuse ning maksab raha tagasi.
5.3. Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust toote kujundusest. Teenuse osutaja annab endast parima, et kuvada võimalikult head ja korrektset tootekirjeldust, kuid vaatamate sellele, internetipoes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.
5.4. Internetipoes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele kui ka juriidilistele isikutele.
5.5. Klient valib välja soovitud tooted ning seejärel kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefon, kontakt e-mail, kättetoimetamise aadress /sobiv pakiautomaat) ning tasub toodete eest võimalikul makseviisil- deebet- või krediitkaardimaksega internetis NETS Estonia vahendusel. Makset on võimalik sooritada lisaks kaardimaksele ka pangalingi abil. Valides endale sobiv pangalink  suunatakse teid makse sooritamiseks edasi panga lehele, et alustada makset otse oma kodupangast.
5.6. Klient kohustub esitama vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Orhidaalia OÜ ei vastuta Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mitte täitmise, vale tarne või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
5.7. Müük/müügitehing toimub siis, kui Klient on edukalt tasunud tellimuse eest kaardimaksega või pangamaksega pangalingi kaudu ning talle on väljastatud selle kinnituseks arve.

orhidaalia_sade_kauss

7. KAUBA TAGASTAMINE/VAIDLUSED

Kaupa on õigus tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest kui:

6. Kättetoimetatud kaup ei vasta tellitud kaubale;
6.1. kättetoimetatud kaup on defektiga/praak.

7. Punktis 6 ja 6.1. esinenud juhtumi korral peab Ostja/Klient Müüjat kauba tagastamise soovist teavitama.

Selleks palume saata vastavasisuline vabas vormis avaldus (kaasas arve koopia/makse koopia) Orhidaalia OÜ kontaktidele info@biomill.ee.

7.1. Punktis 6 ja 6.1. kirjeldatud tagastamise puhul, pakub Orhidaalia OÜ Ostjale uue- või asenduskauba.
7.2. Juhul kui Ostja ei soovi asendustoodet, tagastatakse Ostjale kauba eest tasutud summa.
7.3. Punktis 1 ja 1.1. toodu põhjal tasub kauba tagastamise transpordi kulu Müüja.

8. Juhul kui Ostja soovib kauba tagastada muudel põhjustel (14 päeva tagastamisõigus), siis tasub kauba tagastamisega seotud transpordikulu Ostja.

Kauba tagastamiseks ja/või ümbervahetamiseks võtke palun ühendust e-maili info@biomill.ee

Kauba tagastamise soovi edastamisel võtame Teiega ühendust kolme tööpäeva jooksul ning täpsustame kauba tagastamise ja/või ümbervahetamisega seotud detailid.

Tagastatud kauba eest kannab Orhidaalia OÜ Ostjale raha tagasi 7 tööpäeva jooksul arvestades kauba tagasijõudmise päevast Orhidaalia OÜ lattu.

NB! Tagasi võetakse ja/või ümber vahetatakse ainult avamata ja vigastamata pakendeid.

Kõigile Orhidaalia OÜ poolt müüdud kaupadele kehtib pretensioonide esitamine (VÕS §) Võlaõigusseaduses ettenähtud korras.

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@biomill.ee või helistada telefonil: +372 5015971. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

lock_orhidaalia

8. PRIVAATSUSPOLIITIKA

Kõik Orhidaalia OÜ www.biomill.ee leheküljelt tellimise ning ostude sooritamise käigus teatavaks saanud personaalsed andmed käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. 

Internetipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele ainult selleks, et kohale toimetada kaupa.

Ostja annab internetipoes andmeid sisestades kinnituse linnukesega, et on tutvunud üldtingimustega ja andnud õiguse Orhidaalia OÜ-l koguda ja töödelda Tarbija (Ostja) isikuandmeid (nimi, telefoni number, e-maili aadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks ning pangale või pangateenuse vahendajale makse sooritamiseks.


Internetipoel www.biomill.ee õigus kasutada e-maili aadressi reklaami, tarne info, arvete ja muu informatsiooni edastamiseks.
Tarbijal (ostjal/registreerunud või registreerimata) on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine (nt. reklaami eesmärgil), välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks (arve, transpordi info).Ettevõte kasutab kliendi personaalseid andmeid tellitud toodete saatmiseks kliendile või tellimustega seotud küsimuste korral. Ettevõte kohustub mitte avaldama kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele va. transpordi ettevõttele kauba kohale toimetamiseks.


Delikaatsete andmete turvalisuse eest vastutab makset pangaga vahendav ettevõte (Pank ise, Nets Estonia, või Maksekeskus) ehk tagab ostu eest tasumisel Tarbija personaalsete pangatunnuste (ja muu sellise) turvalisuse.

Delikaatsetele andmetele puudub Veebipoel (www.biomill.ee) ligipääs.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel info@biomill.ee.

Kliendil on õigus nõuda oma andmete / kasutajakonto kustutamist ettevõtte andmebaasist.

Lugupidamisega

OÜ Orhidaalia REG. NR. 11943319 KMKR. EE101412199 Aiandi tee 28/68, 74001 Viimsi vald, Eesti.

info@biomill.ee

+372 501 5971

.

orhidaalia_cat_shade