MIS ON BIOMILL

BiOMill koeratoit ning kassitoit on Super Premium klassi kuivtoidud,

mille kõrgest kvaliteedist räägivad ISO 9001, 14001, 22000 kvaliteedisertifikaadid.

iso

Kõik BiOMill loomatoidud valmistatakse inimtoiduks sobivast toorainest, kasutades vaid looduslikke vitamiine ja säilitusaineid.

BiOMill tooted ei sisalda kunstlikke lõhna- ja maitsetugevdajaid ega värvi- ja lisaaineid ning geneetiliselt muundatud organisme. Märkimisväärsete toiduainete teadusuuringute ja kaasaegsete tootmisvahendite tulemusena pakub BiOMill tasakaalustatud ja kvaliteetset täistoitu.Toidud on erinevate maitsete ja toimeomadustega ning toidu graanulid on mugavad tarbida.

biomillkoer

BiOMill koeratoit on mõeldud kõikidele koertele. Mini, Medium ja Maxi tootesarjadest leiate oma lemmikule sobiva kuivtoidu sõltumata vanusest, tõust või aktiivsusest. Spetsiaaltoidud on olemas ka ülekaalulistele koertele. Ka BiOMill kassitoidud on mõeldud kõikidele kassidele – kassipoegadest vanade kassideni, kõikidele tõugudele, väheliikuvatele toakassidele ja aktiivsetele õuekassidele. Valgu ja rasva sisaldus toitudes on täielikult sobitatud lemmikute vajadustele, tagamaks optimaalse seedimise ja soolestiku funktsioonid.

orhidaalia-biomill

Filosoofia

Tänaseks on lemmikloomad lunastanud endale koha ühiskonnas ja neid peetakse pereliikmeteks ning seega pööratakse nende hoolitsusele ja toitumisele erilist tähelepanu. Ei ole vaja enam tõestada lemmikloomade sotsiaalset tähtsust meie elukvaliteeti juures, sest nad on kindlalt teeninud oma koha nii meie südames kui ühiskonnas. Päev-päevalt hoomame üha paremini oma neljajalgsete sõprade vajadusi ja austame oma lemmiku loomulikke isendipäraseid omadusi. Kui räägime toidu kvaliteedistandarditest, siis on Šveitsi BiOMill omal kohal. BiOMill on sööda valmistamisel kasutatava tooraine ja valmistoote kvaliteedi poolest lemmikloomatoitude suunanäitaja.
BiOMill toitude valmistamisel kasutatud liha on sobilik ka inimtoiduks. Loomaarstid kontrollivad kogu tooraineks kasutatava liha, enne kui see jõuab tootmisprotsessini. See ei sisalda säilitus- ega värvaineid ning kõik BiOMill tooted on 100% vabad geneetiliselt muundatud koostisosadest.
BiOMill loomatoit aitab teatud ainevahetushaigusete ning vananemisega kaasnevate probleemide teket edasi lükata või isegi vältida. Lemmikutele suurepäraselt sobivad toidukoostisosad pikendavad meie neljajalgsete sõprade eeldatavat eluiga.
“Me oleme see, mida me sööme!” – sellist loosungit kasutab BiOMill oma teadus-ja arendustegevuse suunamisel:
BiOMill toidu arendustöö juures peetakse lugu kõikidest loomadest, seepärast on kõik toidud:
– 100% geneetiliselt muundatud koostisodadest vabad
– Säilitusainevabad
– Värvainevabad
– Tootmisprotsessis kasutatav tooraine on 100% jälgitav

advertising-s1

“BiOMill” Firma ajalugu

Kes on BiOMill lemmikloomatoidu tootmise taga?

 

BiOMill SA on kuulub FENACO Gruppi ja annab tööd umbes 20-le inimesele. BIOMILL SA müüb kvaliteetset toitu väikeloomadele ja ettevõtte peakorter asub Herzogenbuchsee’s, Šveits.

Juba 1950-tel toodeti väikeloomade toitu BiOMill nime all ning BiOMill tooted leidsid kiiresti koha turgudel. Aastal 1972 võttis Jacques Bugnion, Moulin de Granges SA toonane direktor ja suur koerasõber, lemmikloomatoidu valmistamiseks esimest korda Euroopas kasutusele graanuliteks pressimise. Võrreldes kasutatavate tootmisprotsessidega, parandas see uus meetod märgatavalt toidu seedimisomadusi. Seepärast soovitas Berni Veterinaarmeditsiini Ülikooli kliinik toita kõiki seedeprobleemidega koeri just selle uuendusliku toiduga, sest ükski teine Šveitsis kättesaadav koeratoit ei olnud selleks sedavõrd sobiv. Tänu sellele mini-revolutsioonile koeratoitude tootmises, sai BiOMill kiiresti tuntuks ning kehtestas ennast juhtiva kaubamärgina koeratoitude turul.

Selle koeratoidu suur edu motiveeris arendama teisi tooteid, mille eesmärgiks oli nii koerte kui kasside erinevate tõugude vajaduste täitmine.

Nii sündis esimene terviklik koerte ja kasside toitumise programm – BIOMIll Classic.

Tuginedes nendest arengutest saadud oskusteabele, arendasid BiOMilli toitumise spetsialistid välja Premium kassitoidu,

tänapäeval tuntud kui Swiss Professional. See bränd sai kiiresti tuntuks rahvusvahelistel turgudel.

.

flagswissround

.

Biomill kuivtoidusarja ametlik maaletooja
Eestis ja Skandinaaviamaades
on Delimill Oy (Finland).
http://www.biomill.fi/

Ametlik edasimüüja Eestis: Orhidaalia OÜ
http://www.biomill.ee/

.

official eesti biomill